• Malý princ - zamyslenie

• 21.02.2021 22:06
        • Veľmi sa mi páči literárne dielo Malý princ. Hlavná myšlienka tejto knihy je, že dobre vidíme iba srdcom,  to hlavné je očiam neviditeľné.  V tejto knihe som našiel ponaučenia, pravdy, ktoré platia aj pre túto dobu.
        • Sláva Isusu Christu!

• 14.02.2021 14:36
        • Asi ako každý, mnoho vecí si zo školy nepamätám. Sú však také, ktoré si pamätám dodnes dobre. A jednou z nich je spomienka na jednu z hodín starého zákona počas štúdia na vysokej škole.

• LOCKDOWNOVSKÚ SAMOTU PREMENIŤ NA NAJKRAJŠIE CHVÍLE

• 08.02.2021 12:40
        • Ako zvládame zápas so samotou? Je naším nepriateľom? Spôsobuje nám úzkosť a depresiu? Vedie nás k závislosti? Alebo je to príležitosť priblížiť sa k Bohu? Počas korony sa ponúka jedna možnosť za druhou stráviť s Pánom viac času, ale aj tak väčšina z nás z toho nevie “zmaturovať”