• Miestne centrum

Gymnázium bl. Pavla Petra Gojdiča v Prešove sa do programu Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu zapojilo od šk. roka 2017/2018 po podpise zmluvy s Národnou kanceláriou programu DofE. Podpisom zmluvy vzniklo na našej škole Miestne centrum Medzinárodnej ceny vojvodu z Edinburghu, ktoré má oprávnenie poskytovať program pre našich študentov pod vedením školených pracovníkov. Veríme, že program pomôže našim študentom rozvinúť svoje zručnosti a zároveň sa stať zrelými a cieľavedomými ľuďmi.

V súčasnosti po spojení škôl Gymnázia bl. Pavla Petra Gojdiča a CZŠ s MŠ bl. Pavla Petra Gojdiča má naše miestne centrum názov Spojená škola bl. biskupa Gojdiča.

Náš tím

O účastníkov programu sa starajú kvalifikovaní Vedúci programu (Award Leaders), ktorí absolvovali viaceré dôležité školenia. Okrem informácii o princípoch programu disponujú znalosťami o rôznych technikách a aktivitách vhodných pri práci s jednotlivcami a skupinou, vrátane mentoringu alebo nastavovania SMART cieľov. Súčasťou DofE tímu nášho miestneho centra sú v súčasnosti 4 ľudia.

Mgr. Lenka Mikulášková

koordinátorka programu, vedúca programu, školiteľka a hodnotiteľka expedícií

Mgr. Miroslava Kosmačová

vedúca programu